Was Luana Alonso de knapste zwemster op de Olympische Spelen van 2024?
De Spelen van 2026 in Milaan komen eraan, en daardoor gingen de blikken ook nog even terug op de voorgaande Zomerspelen van 2024. Al snel kwamen we de prachtige Luana Alonso weer tegen en die konden we niet links laten liggen. We stellen de Paraguayaanse zwemster weer even aan je voor.
Wie is Luana Alonso?
Luana María Alonso Méndez, geboren op 19 maart 2004, is een jonge en getalenteerde zwemster uit Paraguay. Ze maakte haar debuut op de Olympische Spelen van Tokio in 2021, waar ze ook meedeed aan de 100 meter vlinderslag. Alonso wist haar hoofd koel te houden en een indrukwekkende prestatie neer te zetten. Naast haar olympische deelname houdt ze meerdere Paraguayaanse records in de vlinderslag, wat haar een belangrijk sportfiguur in haar thuisland maakt.
De knapste zwemster van Paraguay?
Naast haar sportieve prestaties staat Luana Alonso ook bekend om haar prachtige foto’s op Instagram. Haar volgers waarderen niet alleen haar zwemvaardigheden, maar ook haar uitstraling en schoonheid. Sommigen hebben zelfs gesuggereerd dat ze zou moeten meedoen aan Miss Universe. Haar Instagram-account is een mix van sportieve en persoonlijke momenten, waarbij ze haar volgers een kijkje geeft in haar leven als professionele zwemster. De combinatie van haar talent, uitstraling en authentieke posts heeft haar een miljoen volgers opgeleverd. Luana Alonso is een ware sensatie en we kunnen haar wel een van de mooiste zwemsters ter wereld noemen. Hieronder een aantal van de mooiste foto’s van Luana Alonso:
Lees ook: Andreea Dragoi is een van de knapste zwemsters ter wereld.