Frenkie de Jong verkoopt Zuidas-penthouse voor € 1.495.000

Frenkie de Jong heeft zijn luxe appartement op de Zuidas in Amsterdam verkocht, meldt Bekende Buren. De middenvelder zette het optrekje in mei 2025 te koop voor € 1.495.000 en heeft het inmiddels voor datzelfde bedrag van de hand gedaan.

Dit betekent niet alleen dat Frenkie een duidelijk signaal afgeeft – dat hij blij is in Spanje en voorlopig nog niet terugkeert naar Nederland – maar ook dat hij zijn bankrekening goed spekt. Hij kocht het appartement in 2018 voor € 1.050.000 en had destijds een hypotheek van € 892.500. Met de verkoop strijkt Frenkie dus een nette winst van € 445.000 op, niet verkeerd over zo’n relatief korte periode.

Buitenaanzicht van de voormalige woning van Frenkie de Jong
Funda

Het appartement is 129 m² groot en telt drie slaapkamers en twee badkamers, ideaal voor (een vermogend) iemand die houdt van ruimte en wat luxe op een toplocatie. Het ligt op de vijftiende verdieping en biedt een strak uitzicht over Amsterdam. De keuken is modern, compleet met kookeiland en bar, perfect voor een biertje met vrienden tijdens het koken. De hele woning is voorzien van vloerverwarming en heeft energielabel A, dus ook qua comfort en duurzaamheid zit je goed.

Benieuwd naar foto’s van de woning? Bekijk dan deze link voor meer informatie en foto’s van het voormalige penthouse van Frenkie de Jong in Amsterdam.

De Nederlandse spelverdeler bezit meerdere woningen

Aangezien Frenkie de Jong een zeer aardig salaris verdient bij FC Barcelona, kan hij zichzelf eenvoudig meerdere woningen veroorloven. Zo bezit Frenkie de Jong ook een villa met zwembad in het charmante Berkel-Enschot.

▼ scroll verder ▼