
Funda-huis heeft een ‘bizarre stijl’: van hangende stoelen tot designkeuken met héél afgezaagde tekst
Als we het hebben over een spectaculaire inrichting, hebben we het over de binnenzijde van deze woning in Biddinghuizen. Hoewel je waarschijnlijk zal verwachten dat het om een peperdure designvilla gaat, blijkt het om een doodnormale twee-onder-een-kapwoning te gaan. Terwijl dergelijke stulpjes vaak over een saai interieur beschikken, weet dit specifieke huis moeiteloos de show te stelen door middel van zijn aparte stijl. Van hangende stoelen in de bijzondere living tot een designkeuken met opvallende details, dit 362.500 euro kostende optrekje heeft het allemaal. Aan pracht en praal is dus beslist geen gebrek, terwijl de vraagprijs ver onder het gemiddelde in Nederland ligt. Wij nemen je mee voor een korte rondleiding.
Doodnormale twee-onder-een-kapwoning beschikt over opvallend interieur
Op het eerste oog lijkt dit pand in Biddinghuizen een standaard twee-onder-een-kapwoning te zijn, maar het is de binnenzijde die daar moeiteloos korte metten mee maakt. Van de buitenzijde valt er opmerkelijk weinig interessants te benoemen. Stijlvol is het exterieur immers beslist niet. Er is sprake van een normale voortuin en een doodnormale architectuur. Het optrekje beschikt over een woonoppervlakte van 124 vierkante meter en staat op een stuk grond ter grootte van zo’n 209 vierkante meter, wat ook geen indrukwekkende cijfers zijn.
Pas bij het betreden van de woning wordt duidelijk waarom er wordt gesproken van een huis met een aparte stijl. Op het Instagram-account @liberoaankoop wordt zelfs gesproken van ‘de meest bizarre stijl’. Neem bijvoorbeeld de woonkamer, waarin een tweetal stoelen aan het plafond hangt (en dan hebben we het nog niet eens gehad over de rare lamp in de vorm van een gourmetstel). Aan de wand is een gigantisch flatscreen gehangen en ook de achtergrond daarvan kunnen we bepaald niet alledaags noemen. Als je letterlijk een kijkje in de keuken neemt, dan kan je niet om de nogal afgezaagde tekst ‘Ik kook voor jou’ op de muur. Auw.

Huidige vraagprijs ligt onder het gemiddelde in Nederland
Op de eerste verdieping van het pand is evenals op de begane grond geen sprake van normale vertrekken. Neem bijvoorbeeld een kijkje in de gamekamer die over iconische gamekarakters en hoogwaardige gameapparatuur beschikt. Er is rekening gehouden met meerdere schermen en uiteraard mag het racestuur, dat in dit geval is voorzien van een Ferrari-logo, absoluut niet ontbreken. Afijn, het mag duidelijk zijn dat dit huis in Biddinghuizen over een aparte stijl beschikt. Je zou daarom misschien denken dat de vraagprijs ver bovengemiddeld is, maar niets is minder waar. Op dit moment staat de woning in de verkoop op Funda voor exact 362.500 euro. Dat is minder dan de gemiddelde huizenprijs in Nederland en al helemaal goedkoper dan de meeste woningen in Amsterdam.

