Buitenkans op Funda: huis met zwembad, sauna en Partyraum nét over de grens kost slechts € 359.000,-
Wie op zoek is naar ruimte, comfort en een vleugje vakantiegevoel in eigen huis, hoeft niet verder te kijken dan dit specifieke optrekje in Nordhorn. Deze royale woning combineert een ruim interieur met een weelderige tuin en ligt op een steenworp afstand van de Nederlandse grens. Met moderne voorzieningen, een unieke buitenruimte en een aantrekkelijke prijs is dit pand een zeldzame kans voor gezinnen en liefhebbers van rust en natuur. Vergis je niet, dit huis beschikt gewoon over een zwembad en een sauna, dus is het zijn huidige vraagprijs meer dan waard. Wij geven je een korte rondleiding.
Een woning met ongekende prijs-kwaliteitverhouding
Tegenwoordig is het erg lastig om nog een betaalbaar huis te vinden, laat staan een exemplaar met een eigen zwembad. Het is dus niet verwonderlijk dat Nederlanders hun zoekgebied noodgedwongen vergroten en bij onze Oosterburen uitkomen. In Nordhorn, Duitsland, staat bijvoorbeeld een woning die het beste van twee werelden biedt: het comfort van een volledig ingerichte gezinswoning gecombineerd met het gevoel van een permanente vakantie. Met een vraagprijs van € 359.000 biedt dit pand van 214 vierkante meter woonoppervlak een ongekende prijs-kwaliteitverhouding, vooral gezien het royale perceel van 2.003 vierkante meter.
Het huis dateert oorspronkelijk uit 1955, maar is in 1978 en 1998 grondig verbouwd, waardoor het klassieke karakter prachtig samenkomt met moderne woonvoorzieningen, zoals een zwembad en een sauna. Wie de woning betreedt, wordt onmiddellijk gegrepen door het gevoel van licht, ruimte en mogelijkheden. De begane grond huisvest een grote woon- en eetkamer met veel natuurlijke lichtinval, een volledig uitgeruste woonkeuken en een multifunctionele ruimte die momenteel dienstdoet als café met bar, wat een bijzonder karakter toevoegt aan de woning.

Lees ook: Het op twee na duurste huis van Amsterdam lijkt onverkoopbaar: “Het staat al jaren op Funda”
Huis met royaal zwembad in de achtertuin
Daarnaast zijn er een kantoorruimte, die eenvoudig als extra slaapkamer kan worden ingericht, en een complete badkamer aanwezig. De eerste verdieping biedt verder nog vier ruime slaapkamers en een tweede badkamer, ideaal voor gezinnen of gasten. Echter is het vooral de achtertuin, alwaar een zwembad is geplaatst, hetgene waarmee dit huis in Nordhorn moeiteloos de show weet te stelen op Funda. Deze buitenruimte ligt op het zuidoosten, waardoor de zon het grootste deel van de dag overvloedig aanwezig is. Zo komt het zwembad van dit huis het allerbeste uit de verf, zeker gedurende de warme zomerdagen.
Voor tijdens de winter biedt de achtertuin overigens ook nog een extra voorzieningen. In een apart blokhutje is namelijk een tweetal hoogwaardige sauna’s terug te vinden. Houdt alle pracht en praal daarbij op? Nee, zeker niet, want in het bijgebouw is ook nog een zogeheten ‘Partyraum’ terug te vinden. Zelfs om met je vrienden een biertje te drinken, biedt deze betaalbare woning in Duitsland dus een ideale ruimte. Mooier dan dit gaat het al met al absoluut niet worden, zeker niet voor zo’n prijs.
Woning in Duitsland staat te koop voor acceptabele vraagprijs
De ligging van de woning is strategisch en aantrekkelijk, vooral voor Nederlandse kopers die de grens oversteken. Gelegen in de rustige wijk Brandlecht in Nordhorn, biedt de omgeving een perfecte balans tussen natuur en stedelijke voorzieningen. Goed, je begeeft je hier niet in eenzelfde omgeving als het bruisende stadscentrum van Amsterdam, maar daar is ook niet iedere woningkoper naar op zoek. De rustige omgeving, gecombineerd met de nabijheid van belangrijke voorzieningen, maakt dit pand vooral ideaal voor gezinnen, mensen die vanuit huis werken, of iedereen die op zoek is naar een plek om te ontspannen en tot rust te komen.
Daar hoeft klaarblijkelijk helemaal geen gigantisch tegenover te staan, want op dit moment wordt dit huis met zwembad aan de man gebracht via Funda voor een acceptabele € 359.000. Zie hieronder een aantal extra foto’s van het optrekje en overweeg naar onze Oosterburen te verhuizen.



Net zo opmerkelijk als het huis in Nordhorn is deze spotgoedkope woonboerderij in Wijster, alleen zit er bij dat pand wel degelijk een addertje onder het gras.