Opvallende Funda-woning trekt achteloos de aandacht

Als we het hebben over een opvallende Funda-woning, hebben we het over dit exemplaar in Nijverdal. Deze woonboerderij is met zorg gerenoveerd en biedt een combinatie van klassieke details en modern comfort. Authentieke elementen, zoals houten balken, zijn gedurende de vele renovaties behouden gebleven, wat zorgt voor een charmante uitstraling.

Tegelijkertijd beschikt het huis over moderne voorzieningen zoals vloerverwarming, zonnepanelen en een luxe badkamer met inloopdouche. De woonkamer en eetkamer vormen samen een ruim geheel met openslaande deuren naar de tuin, waar rust en privacy centraal staan. Op de begane grond bevindt zich bovendien een slaapkamer met inloopkast, wat beslist niet alledaags is.

De woonkamer.
Funda

Lees ook: Dé mannendroom: megavilla met Heineken walk-in-fridge nu te koop op Funda

Hobbykamer is het Walhalla voor elke raceliefhebber

De echte verrassing van deze Funda-woning schuilt echter in het bijgebouw, waar zich de opvallende hobbykamer bevindt. Hoewel de meeste hobbyruimtes zich richten op kunst of ontspanning, staat dit specifieke exemplaar volledig in het teken van de racerij. Het is een ruimte waar liefhebbers uren kunnen doorbrengen, maar het is evengoed een originele plek om gasten op een bijzondere manier te ontvangen. De tafel waarop de op schaal gemaakte racebaan zich bevindt, is uitgevoerd in zwarte en witte blokjes, alsof het een finishvlag is.

Verder is er een complete wagen terug te vinden in de hobbykamer van deze opvallende Funda-woning in Nijverdal. Het gaat onmiskenbaar om een knalgele cabriolet van het merk Mercedes-Benz, die ongetwijfeld goed in de smaak zal vallen bij autofanaten. Aan de wand prijkt tot slot een levensgroot logo van het iconische automerk Alfa Romeo. Ja, in dit vertrek staat werkelijk álles in het teken van auto’s en racen. Uniek!

De opvallende hobbykamer van de Funda-woning.
Funda

Unieke woonboerderij moet € 700.000 in het laatje brengen

Goed, de opvallende hobbykamer maakt deze Funda-woning bijzonder aantrekkelijk, dus het is niet opmerkelijk dat het op dit moment als heuse ‘blikvanger’ wordt gezien. Echter is het in Nijverdal gelegen optrekje allesbehalve spotgoedkoop. Op dit moment wordt het huis namelijk aan de man gebracht via Funda voor een respectievelijke € 700.000. Tja, voor hetzelfde geldbedrag koop je evengoed een supercar die daadwerkelijk op het circuit kan rijden, al is racen op de mini-racebaan in deze woonboerderij ongetwijfeld een stuk veiliger. Zie hieronder een aantal extra foto’s van deze Funda-woning en sla vooral de opvallende hobbykamer niet over:

De hobbykamer.
Funda
De keuken.
Funda
De achtertuin.
Funda

Nog een bijzondere Funda-woning zien? Lees ook: Huis op Funda lijkt vanbuiten vrij normaal, maar het interieur is tenenkrommend