Dit enorme geldbedrag neemt Harrie Snijders mee naar huis als winnaar van Het Zwaard van Damocles
Na weken vol strategie, allianties en ruggensteun die harder bleek te wankelen dan iemands goede voornemen in januari, heeft Het Zwaard van Damocles eindelijk zijn koning gevonden. Realityster Harrie Snijders liep gisteravond de eindstreep over en nam een dik geldbedrag mee naar huis. Niet door lief te delen, maar door heel slim alles te stelen.
De finale van het Zwaard van Damocles: Harrij Snijders versus Remy Bonjaski
Het SBS6-spelletje draait om méér dan puzzels en spelletjes: het is een menselijk kat-en-muisspel waarin vertrouwen net zo zeldzaam is als een betaalbare woning in Amsterdam. Kandidaten moesten elkaar uitspelen, bondjes smeden en elimineren om kans te maken op een jackpot die ooit bijna een half miljoen euro bedroeg.
In de finale stonden realityster Harrie Snijders en oud-kickbokser Remy Bonjasky tegenover elkaar. Remy wilde de pot netjes delen, maar Harrie had andere plannen. Toen de keus viel tussen delen of stelen, drukte Harrie op de knop die zijn portemonnee zwaarder maakt, en Remy met lege handen liet zitten. Het uiteindelijke bedrag dat Harrie mee naar huis nam bedroeg € 275.000.
Hieronder vind je een video van de finale:
Terwijl presentator Art Rooijakkers de spanning tot het allerlaatste moment optrok, viel rond de jurytafel één ding op: echte loyaliteit is zeldzaam.
Lees ook: Dit is het knappe zusje van Harrie ‘de Hengst’ Snijders