Jeff Bezos, een ondernemer in hart en nieren

Wie de naam Jeff Bozes hoort denkt misschien niet direct aan Amazon.com, maar toch zijn de twee onlosmakelijk met elkaar verbonden. Hij richtte het bedrijf namelijk in 1994 op, en onder zijn leiding groeide het platform vervolgens uit tot het grootste handelsbedrijf van het internet. In 2000 richtte hij het private Amerikaanse ruimtevaartbedrijf Blue Origin op. Daarnaast is hij sinds 2013 eigenaar van de krant The Washington Post, die hij destijds voor 250 miljoen Amerikaanse dollar kocht.

In februari 2021 droeg hij de functie van CEO van Amazon.com over en ging hij verder als uitvoerend voorzitter, om meer tijd te investeren in The Washington Post en Blue Origin. Datzelfde jaar stapte hij aan boord van de eerste bemande vlucht van zijn eigen ruimteschip, genaamd New Shepard. Dit jaar trouwde hij in Venetië met Lauren Sánchez tijdens een driedaags huwelijk.

Stijfjes op de dansvloer, maar zijn vrouw steelt de show

Dat hij goed geboerd heeft, mag dus duidelijk zijn. Maar dat wil niet zeggen dat hij alles kan. Onlangs dook er op Instagram namelijk een filmpje van hem op, waaruit bleek dat hij nooit één voet in een dansschool heeft gezet. In het filmpje is hij op de dansvloer te zien samen met zijn vrouw Lauren Sánchez. Het verschil in dansmoves tussen de twee blijkt een stuk groter dan gedacht: waar Jeff zich ongemakkelijk lijkt te voelen op de dansvloer, gaat Lauren er helemaal voor. Het resultaat is dat Jeff nogal stijfjes over komt in vergelijking met de uitbundige Lauren. Daarmee scoort Lauren duidelijk meer plusjes dan Jeff. “Just another white man dancing with his Latina wife” merkt iemand op in de reacties op. Anderen lijken zich minder met zijn danskunstjes bezig te houden: “Honestly, all I care about is whether my Amazon packages will arrive on time.”

Lees ook: Pete Davidson laat weten wat zijn domste tattoo ooit was!