
Nederlandse muzikant trakteert zichzelf op peperdure woonboerderij t.w.v. € 1.750.000
Als een van de bekendste pianisten van ons land, heeft Jan Vayne een jaloersmakend vermogen bij elkaar gespeeld. Daarom kan de beste man zichzelf van indrukwekkende woningen voorzien. Hij had al een uitgebreide vastgoedportefeuille, maar daar is recentelijk een nieuw pareltje aan toegevoegd. Jan Vayne kocht namelijk een peperdure woonboerderij aan de rand van Zwolle. Voor het pand heeft hij zeer diep in de buidel moeten tasten, maar het vastgoedobject is wel voorzien van een klassieke architectuur en een verfijnde inrichting. Wij nemen je mee voor een korte rondleiding.
Jan Vayne betaalde veel geld voor nieuwe woonboerderij
Jan Vayne kan zichzelf ingrijpende uitgaven veroorloven dankzij zijn enorme successen in de muziekwereld. De pianist is op dit moment immers in het bezit van waardevolle vastgoedobjecten, waarvoor hij diep in de buidel heeft moeten tasten. Vorig jaar zette Jan Vayne reeds een luxe woning in Zwolle te koop, maar klaarblijkelijk is hij nog steeds erg gehecht aan deze gezellige stad. Recentelijk kocht hij namelijk een nieuw vastgoedobject aan de rand van Zwolle, waarvoor hij een deal ter waarde van maar liefst 1.750.000 euro realiseerde, zo laat Bekende Buren weten.
Het grootste gedeelte van de koopsom van de luxe woonboerderij financierde Jan Vayne door middel van een hypotheek van exact 1.604.595 euro. Dat betekent dus evengoed dat de succesvolle pianist meer dan 145.000 piek uit eigen zak betaalde voor dit jaloersmakende optrekje. Voor dat riante geldbedrag krijgt hij overigens niet een vervallen boerderij terug, want het object is in het verleden voorzien van diverse renovaties. Tja, dat is natuurlijk wel noodzakelijk bij een woning die in 1880 reeds uit de grond is gestampt. Vermoedelijk zijn het juist de klassieke details van de luxe woonboerderij die Jan Vayne ervan hebben overtuigd het pand voor een stevig zakcentje op de kop te tikken.

Gerenoveerde woning staat op een gigantisch stuk grond
Dat de kersverse woonboerderij van Jan Vayne diverse verbouwingen is ondergaan, is duidelijk aan het pand te zien. Zowel de binnen- als buitenzijde is namelijk bij de tijd en om door een ringetje te halen. Het huis biedt een woonoppervlakte van maar liefst 330 vierkante meter en het stuk grond kent een grootte van om en nabij de 4.000 vierkante meter, wat betekent dat de beroemde pianist niets tekort zal komen als het gaat om ruimte.
Goed, aan het interieur van de woning is niet te zien dat de boerderij in 1880 reeds op poten is gezet. Desondanks zijn er een aantal authentieke details behouden gebleven, die de klassieke charme van het stulpje onderstrepen. Neem bijvoorbeeld de begane grond, alwaar sprake is van robuuste houten balken aan het plafond en keurig meubilair. In de woonkamer is er rekening gehouden met een sierlijke open haard en openslaande deuren naar het zonovergoten terras. Dat tweede is overigens evenzo van toepassing in de aangrenzende woonkeuken.
Alsof dat nog niet genoeg is, beschikt de nieuwe woonboerderij van Jan Vayne ook nog over een extra woonkamer die is voorzien van een royale ligbank en wanneer nodig kan worden omgebouwd tot een thuisbioscoop. Dit vertrek beschikt namelijk over een beamer aan het plafond en een uitrolbaar scherm aan de wand. De Nederlandse pianist kan zijn eigen concerten dus op een reusachtig scherm terugkijken vanuit huis.
Hooischuur is in gebruik genomen als luxe wellnessruimte
Op de eerste verdieping van de woonboerderij van Jan Vayne is verder nog rekening gehouden met een keurige masterbedroom en een en suite badkamer. Ook in deze vertrekken zal je niet het idee hebben dat je jezelf in een pand van bijna 150 jaar oud. Dat geldt evengoed voor de hooischuur die bij het huis is inbegrepen. Hierin vinden we namelijk geen enorme hooiberg terug, maar een complete wellnessruimte met een zwembad, sauna, douche en zelfs een eigen keuken.
Ook wat betreft unieke voorzieningen komt het stokoude gebouw dus helemaal niets tekort. Het is al met al geen wonder dat Jan Vayne bijna 1,8 miljoen euro op tafel heeft gebracht voor deze luxueuze woonboerderij aan de rand van Zwolle. Zie hieronder een aantal extra foto’s van het gerenoveerde vastgoedobject en oordeel zelf of het de stevige koopsom waard is (of kijk op Bekende Buren):



In Zwolle staat, naast de oude woning van Jan Vayne, een bijzondere molenwoning te koop voor een respectievelijke 650.000 euro. Dat huis is ook uitermate bijzonder.