Direct naar content
joy beune instagram foto barbie

Schaatsster Joy Beune plaatst verleidelijke Instagram-foto: “And I’m bad like the Barbie”

Als je vandaag de dag Instagram opent, dan kan je er niet onderuit: de Barbie-hype. Je ziet de ene na de andere foto op je tijdlijn verschijnen met felle roze kleuren. Joy Beune kon niet achterblijven en deelde een prachtige foto geheel in Barbie-stijl.

Joy Beune is net zo roze als Barbie

Vorige week was de release van Barbie, en dat is niet onopgemerkt gebleven. Overal waar je kijkt zie je Margot Robbie en Ryan Gosling in felgekleurde kleding. Ook bij de première waren talloze BN’ers te zien, geheel gekleed in het roze. Kortom, de hype is real.

Ook schaatsster Joy Beune vond het tijd om mee te gaan in deze hype en deelde een prachtige foto op Instagram. Op de foto is te zien dat ze door een felroze achtergrond is gesprongen. De blondine neemt een krachtige pose aan en kijkt verleidelijk in de camera. Het bijschrijft van de Instagram-foto luidt: And I’m bad like the Barbie 🎀.

Dat de foto goed in de smaak valt bij haar Instagram-volgers is een understatement. Binnen veertien uur heeft ze al meer dan vierduizend likes binnen weten te slepen en ook haar leuke collega Pien Hersman reageert met enthousiast met zo mooiiiiiiii😍”.

Bekijk de desbetreffende foto hieronder:

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Joy Beune (@joybeune)

Artikel delen
Timo Coolen

Timo Coolen

Timo Coolen is zelf begonnen als allround redacteur die altijd op de hoogte was van de laatste trends in mode, de nieuwste Netflix-series en alle ins en outs in de voetbalwereld. Vandaag de dag is Timo werkzaam als hoofdredacteur, waardoor hij verantwoordelijk is voor de invulling en strategie van MAN MAN. Tevens is hij werkzaam als contentmanager binnen onze online publisher Hi Label.

Alle artikelen van Timo Coolen