Direct naar content
Jutta Leerdam, de dame die haar villa te koop heeft gezet.
Afbeelding: Jutta Leerdam / Instagram

Jutta Leerdam zet luxe villa in Heerenveen te koop voor ruim € 1.000.000

Schaatsster Jutta Leerdam heeft haar luxe vrijstaande villa in Heerenveen te koop gezet. De woning ligt op het groene Golfresort Heidemeer, grenst direct aan het water en beschikt zelfs over een eigen aanlegsteigertje. Zo past het indrukwekkende onderkomen perfect bij de luxueuze levensstijl die de dame inmiddels heeft. Desondanks heeft ze inmiddels dus besloten het geheel terug op de Nederlandse vastgoedmarkt te brengen. Daarmee spreekt ze vooral de vermogende kopers op Funda aan, want de bijbehorende vraagprijs liegt er absoluut niet om.

Jutta Leerdam zet haar villa in de etalage

Sinds 2022 is de wereldberoemde Jutta Leerdam in het bezit van een hele keurige villa in Heerenveen. Destijds bracht ze om en nabij de € 656.000 voor het optrekje op tafel, waarna ze het ingrijpend liet vernieuwen en verduurzamen. Ze gebruikte daar een hypotheek van maar liefst acht ton voor. Inmiddels is het een compleet andere woning, uitgerust met moderne elementen.

“Het combineert een royale, comfortabele indeling met een hoogwaardige en eigentijdse afwerking”, aldus de makelaar via Funda. Want ja, inmiddels prijkt het pand opnieuw in de etalage. Recentelijk besloot Jutta Leerdam de spectaculaire villa in de verkoop te zetten, voor een stevige € 1.069.000 welteverstaan. Als ze het huis daadwerkelijk voor dit bedrag verkoopt, strijkt ze een winst van ongeveer € 269.000 op, zo meldt Bekende Buren. Chapeau!

De villa van Jutta Leerdam.
Funda

Lees ook: Binnenkijken: dit is de zéér bijzondere woning van Amerika-kenner Raymond Mens

“Een prachtige ligging aan het water”

Alleen het exterieur maakt de door Jutta Leerdam aangeboden villa opvallend. Het vrijstaande pand beschikt namelijk over een groot schuin dak, stijlvolle balkons en riante raampartijen. Bovendien bevindt het gebouw zich op een royaal stuk grond ter grootte van circa 676 vierkante meter. De ligging is een van de grootste troeven. De achtertuin grenst direct aan het water van Het Heidemeer. Er is een eigen aanlegsteigertje en via het water kan recreatiegebied De Heide worden bereikt. “Ruimte, comfort, privacy en een prachtige ligging aan het water komen hier dus op een bijzonder prettige manier samen.”

Aan de binnenzijde gaat alle pracht en praal gewoon verder. Door de verbouwingen oogt het interieur van de villa van Jutta Leerdam immers erg netjes en modern. Een van de eerste dingen die opvalt, is de eikenhouten vloer in Hongaarse punt. Die loopt door de leefruimtes en geeft het geheel een luxe en warme uitstraling. De woonkamer is ruim opgezet en beschikt over een haard met natuurstenen schouw. Openslaande deuren verbinden dit specifieke vertrek bovendien met het terras en de tuin aan het water.

De living van de villa van Jutta Leerdam.
Funda

Een drietal veiligheidsdeuren met een hoge prijs

De keuken is evengoed een van de blikvangers op de begane grond. Het gaat om een exclusieve designkeuken met een groot kookeiland en zitgedeelte. Verder zijn er onder meer hoogwaardige inbouwapparaten aanwezig, waaronder een Quooker. Aangrenzend is de ruime eetkamer gerealiseerd, alwaar naast een diner kan worden genoten van een fijn uitzicht over de omliggende tuin. In ieder geval heeft deze villa Jutta Leerdam behoorlijk in de watten gelegd.

Verder heeft Jutta Leerdam deze in Heerenveen gevestigde villa voorzien van een nogal grote masterbedroom. Deze heeft niet alleen een eigen balkon, maar kent bovendien een en-suite badkamer. Daar mogen het ligbad en de inloopdouche uiteraard niet ontbreken. “In de woning zijn daarnaast drie zware veiligheidsdeuren aangebracht. Deze hoogwaardige deuren, met een oorspronkelijke waarde van circa € 5.000,- per stuk, dragen bij aan het hoge niveau van veiligheid en afwerking.” Kosten noch moeite zijn dus gespaard bij de ontwikkeling van dit onderkomen. Een must-have mannen!

De keuken met kookeiland.
Funda
De masterbedroom van de woning.
Funda
De buitenzijde van de woning.
Funda

Lees ook: Verkoopdrama voor Emma Heesters: zangeres krijgt Amsterdams penthouse niet verkocht en verlaagt wéér de prijs