Direct naar content
limited edition defender man man

Ter ere van 70-jarig jubileum: Limited Edition Defender

Het iconische merk Land Rover, welke bekend staat om zijn SUV's, komt met een onthulling om hun 70-jarige bestaan te vieren. Deze Limited Edition Defender is de sterkste en snelste ooit gemaakt door Land Rover.

Limited Edition Defender

Dit exclusieve beest is voorzien van een 5,0-liter V8-benzinemotor en zit in 5,6 seconden op de 96 kilometer per uur. De topsnelheid van deze brute bak ligt op 170 kilometer per uur.

lrclassicdefenderworksv817011808-resize-1024x682

Er is keuze uit acht exterieurkleuren, waaronder twee lakken met satijnfinish. Voor een mooie balans werkt Land Rover het dak, de wielkastranden en de grille af in Santorini Black. De deurgrepen, tankdop en motorkapbelettering zijn van gefreesd aluminium. Twee andere highlights zijn de LED-koplampen. Het dashboard, de deurpanelen, dakbekleding en Recaro-sportstoelen zijn bekleed met hoogwaardig Windsor leder. Verder is het eigen Infotainment System van Land Rover ook inbegrepen.

Artikel delen
Timo Coolen

Timo Coolen

Timo Coolen is zelf begonnen als allround redacteur die altijd op de hoogte was van de laatste trends in mode, de nieuwste Netflix-series en alle ins en outs in de voetbalwereld. Vandaag de dag is Timo werkzaam als hoofdredacteur, waardoor hij verantwoordelijk is voor de invulling en strategie van MAN MAN. Tevens is hij werkzaam als contentmanager binnen onze online publisher Hi Label.

Alle artikelen van Timo Coolen