Direct naar content
Marisa Papen MAN MAN

Op wintersport met Marisa Papen

Het wintersportseizoen is helaas zo goed als voorbij. Waar iedereen zich tijdens een wintersportvakantie volledig inpakt, zijn er ook mensen die zich volledig bloot geven. In de winter moet je op een of andere manier bruin zien te worden, toch? Dit heeft Marisa Papen waarschijnlijk ook gedacht, wat resulteerde in een aantal spannende foto’s.

Door Joris van Velzen

Marisa Papen

Marisa Papen is niet bang om zichzelf (letterlijk) bloot te stellen. Een brede lach met mooie vormen zorgt al snel voor een vrouw waar jouw gedachte elke keer weer laat afdwalen. Ze laat de natuur en zichzelf in de meest natuurlijke vorm zien. Gepaard met twee ski’s en een muts is zij klaar om van de pistes af te sjezen.

Marisa laat menig mannenhart sneller kloppen met haar mooie lach en prachtige figuur. Wisten jullie dat je kon eten van het lichaam van Marisa? Smakelijk!

Bron: Marisa Papen