Direct naar content
De villa van Nicolette Kluijver.
Afbeelding: Funda

Nicolette Kluijver scoort villa voor maar liefst € 150.000 onder de vraagprijs

Nicolette Kluijver heeft een nogal indrukwekkende villa in Oudekerk aan de Amstel weten te bemachtigen voor bijna een miljoen euro. Dat is een fiks zakcentje, maar de oorspronkelijke vraagprijs van het pand was eigenlijk nog veel hoger. De welbekende dame heeft namelijk maar liefst anderhalve ton korting los weten te peuteren. Desondanks is het megalomane optrekje doorspekt met luxe en exclusiviteit. Al met al heeft Nicolette Kluijver het uitstekend voor elkaar met haar kersverse huis. Wij geven je een korte rondleiding.

Nicolette Kluijver schaft kersverse villa aan

Klaarblijkelijk heeft Nicolette Kluijver haar financiële zaken wel degelijk op orde, want recentelijk wist ze een unieke villa in Oudekerk aan de Amstel te verkrijgen voor maar liefst € 950.000. Dat is een behoorlijke koopsom, maar de mediapersoonlijkheid had reeds een flink bedrag van de aanvankelijke vraagprijs af weten te praten. Zo kreeg ze een korting van een respectievelijke € 150.000, zo laat Bekende Buren weten, dus ze heeft erg goed onderhandeld met de inmiddels voormalige eigenaar van het pand.

De woning, gebouwd in de jaren ’70, combineert een karakteristieke architectuur met een moderne inrichting en biedt een woonoppervlakte van bijna 200 vierkante meter. Het huis is gelegen in een groene omgeving en ligt in de nabijheid van het bruisende Amsterdam. Vooral de woonlocatie zal Nicolette Kluijver dus hebben overgehaald om deze villa op de kop te tikken voor bijna een miljoen euro.

De woonkamer in de villa van Nicolette Kluijver.
Funda

Lees ook: Woning van Donyell Malen staat te koop op Funda: ‘voormalige frisdrankfabriek’ kost €1.800.000,-

Ruime woonkamer met zeer unieke uitzichten

Goed, alleen al het exterieur van de kersverse villa van Nicolette Kluijver weet achteloos de show te stelen. Zo is er sprake van veel raampartijen en hoekige vormen. Aan de binnenzijde gaat alle weelderigheid verder, met name in de ruime woonkamer. Hier maken moderne meubels en een helderblauw vloerkleed hun opwachting. Een grote glazen schuifdeur maakt het mogelijk om de serre te betreden, alwaar Nicolette Kluijver optimaal zal kunnen genieten van de zon.

Aan de andere zijde van de woonkamer is eetkamer geplaatst die over een soortgelijke stijl beschikt. Dat is overigens niet van toepassing in de keuken, waar vooral functionaliteit centraal staat. Tijdens het koken kan er zelfs worden genoten van een fijn uitzicht over Oudkerk aan de Amstel. Uiteraard is ook alle broodnodige inbouwapparatuur aanwezig. Dit deel van de villa hoeft Nicolette Kluijver voorlopig dus niet te verbouwen.

De keuken.
Funda

Een primaire slaapkamer met eigen balkon

Verder is de villa van Nicolette Kluijver ook nog uitgerust met een heel nette primaire slaapkamer. Deze beschikt over een eigen balkon en ook de en suite badkamer mag natuurlijk niet ontbreken. Deze oogt overigens uitermate modern, wat voornamelijk te danken is aan het veelvuldige gebruik van marmer en de aanwezigheid van een royale inloopdouche. Nicolette Kluijver en haar partner, Milan genaamd, zullen hoe dan ook zeer comfortabel vertoeven in deze luxueuze villa in Oudekerk aan de Amstel. Zie hieronder een aantal extra foto’s van het unieke optrekje en probeer niet jaloers te worden op de Nederlandse presentatrice:

De slaapkamer.
Funda
De badkamer.
Funda
De serre.
Funda

Lees ook: Nicolette Kluijver geniet van haarzelf in lingerie in de Playboy

Artikel delen
Laukie Klijn

Laukie Klijn

Laukie Klijn studeerde journalistiek en behaalde zijn diploma aan de Schrijversacademie in Utrecht. Hij schrijft het liefst met passie over alles wat met luxe te maken heeft. Mooie auto’s, enorme villa’s, peperdure horloges en jachten van celebrities; alles komt voorbij! Ook houdt hij al het nieuws over de woningmarkt in de gaten en struint hij dagelijks Funda af. Als Laukie zich niet bezighoudt met schrijven, is hij op de golfbaan te vinden.

Alle artikelen van Laukie Klijn