Direct naar content
Tobias Camman, Daan Boom en Stijn van Vliet in de FOMO-show
Afbeelding: FOMO Show / NPO Start

Eindelijk! Deze week verschijnt het nieuwe seizoen van de FOMO-show

De FOMO-Show is terug met een gloednieuw seizoen. Dit keer verruilen Daan Boom en Tobias Camman hun vertrouwde omgeving voor een reis dwars door India. Dit keer doen ze dat zonder hun vertrouwde maatje Jasper Demollin, die dit seizoen ontbreekt. Zijn plek wordt ingenomen door Stijn van Vliet, die voor het eerst aansluit bij een volledige reis in de FOMO-show. Samen zoeken ze uit of je écht FOMO moet hebben voor een reis door een van de meest veelzijdige landen ter wereld.

Het nieuwe seizoen van de FOMO-show is in India

Tijdens hun avontuur reizen de drie van de miljoenenstad Mumbai naar de stranden van Goa, van het spirituele Varanasi tot de drukke straten van Delhi. Onderweg ontdekken ze de enorme contrasten tussen rijk en arm, slapen ze in een slum guesthouse, maken ze hun eigen Bollywoodfilm en proberen ze op te gaan in de backpackerscultuur.

Ook verdiepen ze zich in spirituele rituelen, leggen ze een tuktuk-examen af, beleven ze een bijzondere spa-ervaring en wonen ze een extravagante Indiase bruiloft bij. Zoals we van de FOMO-Show gewend zijn, levert dat natuurlijk indrukwekkende beelden op, maar ook ongemakkelijke situaties, onverwachte ontmoetingen en de nodige humor. Benieuwd wat je kunt verwachten? Bekijk dan de trailer van het nieuwe seizoen van de FOMO-show hieronder.

Met de toevoeging van Stijn krijgt het trio meteen een hele andere dynamiek dan dat deze er voorheen met Jasper was. Wij kunnen in elk geval niet wachten om te zien hoe dat zich gaat ontwikkelen. FOMO Show India is vanaf vrijdag 7 augustus te zien op het YouTube-kanaal van NPO Start Next. Wie niet zo lang kan wachten, kan vanaf donderdag 6 augustus de eerste twee afleveringen al streamen via NPO Start.

Lees ook: Zien: dit is de mysterieuze vriendin van Tobias Camman (Expeditie Robinson)