Direct naar content
Disneyland parijs

The Lion King & Jungle Book-fans opgelet: dit is hét moment om naar Disneyland® Paris te gaan

Ben je fan van Disneyland Paris en heb je de films The Lion King en Jungle Book vroeger grijs gedraaid? Pak je agenda er maar bij, want Disneyland Paris staat van 30 juni tot 22 september helemaal in het teken van deze twee verhalen. De komende drie maanden kun jij ultieme nostalgie ervaren en je weer even kind voelen tussen Simba, Nala, Rafiki, Mufasa, Scar, Timon en Pumbaa.


Zaterdag 30 juni was in Disneyland Paris de opening van het gloednieuwe The Lion King & Jungle Festival seizoen en wij van MAN MAN mochten daarbij zijn.

Shows

Tijdens dit nieuwe seizoen komen twee beroemde Disney verhalen opnieuw tot leven in nieuwe shows en interactieve ervaringen in het Disneyland Park:

The Lion King: Rhythms of the Pride Lands’

In het gloednieuwe Frontierland Theater (het vroegere Chaparral Theater) in Frontierland kan je genieten van de meest iconische momenten uit The Lion King tijdens de show The Lion King: Rhythms of the Pride Land. Een show waarin dans, muziek, projecties, kloppende drums en hypnotiserende ritmes samenkomen. Spring, swing en brul mee met zangers, dansers en acrobaten gekleed als Rafiki, Simba, Timon, Pumbaa, Nala, Mufasa en Scar.

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Where Magic Gets Real ✨ (@disneylandparis) op

The Jungle Book Jive

Eén van de hoogtepunten tijdens ons bezoek aan Disney was ‘The Jungle Book Jive’. Hier viert The Jungle Book in het hart van Disneyland Paris. Een kleurrijke ontdekkingsreis door de Indiase jungle met een muzikale parade, prachtige performances, kortom: een groot feest. Laat je tijdens deze parade verrassen door de toevoeging van nog nooit eerder vertoonde werelden die het klassieke Disney verhaal een geheel nieuw leven geven.

Ultieme nostalgie

Buiten deze prachtige shows is er meer te beleven. Zo kun je de MataDance dansen met Timon en Pumba. Hun doel? Mensen kennis laten maken met de ‘probleemloze filosofie’.

Of breng een bezoekje aan het nieuwe en traditonele Djembe Joy dorp. Het dorp is geïnspireerd op Afrika en is elke dag tot 14.00 uur open voor gasten met onvergetelijke muzikale ontmoetingen

Artikel delen
Timo Coolen

Timo Coolen

Timo Coolen is zelf begonnen als allround redacteur die altijd op de hoogte was van de laatste trends in mode, de nieuwste Netflix-series en alle ins en outs in de voetbalwereld. Vandaag de dag is Timo werkzaam als hoofdredacteur, waardoor hij verantwoordelijk is voor de invulling en strategie van MAN MAN. Tevens is hij werkzaam als contentmanager binnen onze online publisher Hi Label.

Alle artikelen van Timo Coolen