De luxe villa uit Scarface kan nu van jou zijn

Imposantere landhuizen dan dit zal je niet snel op de huidige vastgoedmarkt aantreffen. Het gaat immers om de villa die gedurende de opnames van de iconische maffiafilm Scarface werd gebruikt als fictief onderkomen van Tony Montana. Ja mannen, we hebben deze waanzinnige film allemaal weleens gezien en overwogen dezelfde levensstijl als Montana na te streven. Nou, nu kan dat werkelijkheid worden, want de villa uit Scarface wordt op dit moment te koop aangeboden. Loop echter niet te hard van stapel, want op dit moment prijkt er een geldbedrag van maar liefst $ 40 miljoen op het prijskaartje.

Het luxueuze pand is dus enkel weggelegd voor de allerrijksten onder ons, waardoor het evengoed niet verrassend zal zijn als de woning uiteindelijk voor aanzienlijk minder dan $ 40 miljoen van de hand zal worden gedaan. Bovendien is het gebouw niet de nieuwste meer, aangezien het in 1906 reeds uit de grond werd gestampt. Een klassieke parel, zo mogen we de villa uit Scarface gerust noemen, maar wel een die voor een onhaalbare prijs in de etalage staat.

Lees ook: Dit is het zeer luxe landhuis in Amsterdam van Mocro Maffia-acteur Robert de Hoog

Classicistische architectuur en een unieke waterfontein

Het is niet alleen de classicistische architectuur waarmee de villa uit Scarface moeiteloos de aandacht weet te trekken. Ook het bijbehorende landgoed is namelijk erg indrukwekkend. Het staat op een terrein van bijna vier hectare, dat door zijn grootte meer als een park dan als een achtertuin overkomt. Overal vind je fonteinen, bijzondere planten en rustige wandelpaden terug. Het meest opvallende is misschien wel de buitenruimte aan de voorkant van de woning. De fonteinen aldaar doen namelijk vermoeden dat je jezelf in een tuin van een Frans paleis begeeft. Het oogt allemaal zeer sierlijk en luxueus, precies zoals je van een woning ter waarde van $ 40 miljoen mag verwachten. Deze unieke voorziening matcht perfect met de schitterende bouwstijl van het gebouw, die zowel mediterraans als Arabisch is. Hoge zuilen, bogen en kleurrijke details zorgen voor een spectaculair geheel dat direct in het oog weet te springen.

Prachtig, maar minstens net zo bijzonder is de binnenzijde van de villa uit Scarface. Het huis heeft namelijk meer dan 1000 vierkante meter aan woonruimte, en alles ademt luxe en historie, dat laat Supercar Blondie weten. Neem bijvoorbeeld een van de zitvertrekken, gelegen aan de voorzijde van het pand, die door middel van een partij openslaande deuren direct te verbinden is met de tuin. Vanuit extreem luxe stoelen kan er optimaal worden genoten van het fenomenale uitzicht. De twee exclusieve kroonluchters aan het plafond maken deze kamer helemaal compleet en zorgen voor een charmante ondertoon.

Luxueuze vertrekken met een stijlvolle inrichting

Net zo stijlvol als de zitkamer is de aangrenzende eetkamer. Alleen het plafond in deze kamer is al een kunstwerk, wat te danken is aan hele oude beschilderingen. Evengoed imposant is de badkamer op de eerste verdieping. Ook deze is voorzien van een extra verhoogd plafond en zelfs een ligbad van marmer. Houdt alle luxe van de villa uit Scarface daarbij op? Nee, zeker niet, want naast de badkamer is ook nog een zonovergoten dakterras aangelegd. Hier kan vanuit comfortabele banken worden genoten van het rustgevende uitzicht over de achtertuin en de palmbomen.

▼ scroll verder ▼

Naast al deze pracht en praal is er ook nog rekening gehouden met meerdere extra lounges, allemaal stijlvol ingericht en ruim opgezet. Er is een moderne keuken die van alle gemakken is voorzien, maar wel past bij de klassieke uitstraling van het huis. Het mag duidelijk zijn dat het pand niets tekort komt, maar dat mogen we ook wel verwachten gezien de astronomische vraagprijs. Zie hieronder een aantal extra foto’s van de villa en waan jezelf even Tony Montana uit Scarface.

Als je graag een criminele villa op de kop wil tikken, zou je ook kunnen overwegen de voormalige villa van maffiafamilie Gambino te kopen.