Heleen van Royen (60) gaat uit de kleren op Instagram: “Een droomcollab”
Heleen van Royen (60) laat weer zien dat leeftijd slechts een getal is. Op Instagram gooit ze hoge ogen met een pikante teaser die de fantasie van menig volger op hol brengt. In de post staat ze samen met Mariska Stapel (een influencer die geen geheim maakt van haar zwoelere content) in een hotelkamer, gekleed in luxueuze lingerie. De caption? Simpel maar krachtig: “Twee vrouwen. Eén hotelkamer. Eén camera.”
Heleen van Royen en Mariska Stapel bundelen hun krachten voor een gewaagde fotoshoot.
Wat volgt is een samenwerking die ze zelf beschrijft als “een droomcollab tussen een 18+ model en een 60+ schrijfster.” De twee hebben naar eigen zeggen hun fantasieën niet alleen opgeschreven, maar ook uitgevoerd. En dat maakt nieuwsgierig. De foto, geschoten door fotograaf Stef Nagel, ademt klasse én spanning. Heleen van Royen draagt een donkerblauw kanten setje van Nin Luxury Lingerie, terwijl Mariska Stapel gaat voor een roze ensemble van Honey Birdette, een merk dat bekendstaat om zijn uitdagende designs.
Heleen van Royen staat al jaren bekend als iemand die taboes doorbreekt. Of het nou gaat om ‘het leven onder de lakens’, ouder worden of zelfexpressie. Ze doet het op haar eigen manier, en altijd met lef.
Coming soon…
De teaser eindigt met de woorden ‘coming soon‘, wat doet vermoeden dat er nog meer pikant beeldmateriaal onderweg is. En eerlijk is eerlijk: Heleen lijkt alleen maar beter te worden met de jaren, net als een goed fles wijn. Op haar zestigste straalt ze meer zelfvertrouwen en klasse uit dan ooit tevoren, en laat ze zien dat ze absoluut niet onderdoet voor de veel jongere Mariska, die er zelf overigens ook fantastisch uitziet.
Wat er precies gaat komen, weet nog niemand, maar één ding is zeker: dit duo weet hoe je het internet kan overnemen.
Lees ook: De nieuwe FHM-foto van Sylvie Meis is nog beter dan die van 21 jaar terug