Direct naar content
Het tot hotel omgebouwde paleis.
Afbeelding: The Oberoi Hotels & Resort

350 jaar oud paleis is omgetoverd tot een prachtig hotel

The Oberoi Group heeft een gloednieuwe parel aan zijn reeds imposante collectie hotels toegevoegd. Het welbekende concern opende namelijk de deuren van een tot hotel omgebouwd paleis, gelegen in, Khajuraho, India. Naar verluidt gaat het om een vijfsterrenresort, waarbij sprake is van zowel moderne als klassieke elementen. Als we het hebben over een verblijfplaats met een unieke uitstraling, hebben we het over Rajgarh Palace, zoals het gebouw zich zo mooi laat noemen. Wij geven je een kijkje aan de binnenzijde van dit schitterende pand.

Oud paleis is omgebouwd tot luxe hotel

De prestigieuze hotelgroep The Oberoi Group opende recentelijk de deuren van The Oberoi Rajgarh Palace in Khajuraho. Dit is geen gewoon hotel, maar een zorgvuldig gerestaureerd paleis van zo’n 350 jaar oud. De heropening werd gevierd samen met de Chief Minister van Madhya Pradesh, wat weer de nodige media-aandacht met zich meebracht.

Daarnaast waren het vooral het in- en exterieur van het tot hotel omgebouwde paleis die de show wisten te stelen tijdens de grote opening. Het stokoude gebouw is immers een lust voor het oog. The Oberoi Rajgarh Palace bevindt zich namelijk in de heuvels en is omringd door prachtig natuurschoon. Bovendien zijn in de nabijheid diverse bezienswaardigheden terug te vinden, waaronder een aantal iconische tempels. Vooral toeristen zullen zich dus wel aangetrokken voelen tot dit hotel dat als een heus paleis oogt.

Het tot hotel omgebouwde paleis.
The Oberoi Hotels & Resort

Lees ook: Luxe en snelheid in de Malediven: dit hotel beschikt over een klassieke Ferrari

Mix van historische elegantie en modern comfort

Tijdens de verbouwing van paleis naar hotel zijn de oorspronkelijke details van het pand gelukkig wel behouden gebleven. Zo kunnen gasten optimaal genieten van de historische charme waar het gebouw over beschikt. In The Oberoi Rajgarh Palace zijn 65 kamers en suites beschikbaar, stuk voor stuk doorspekt met luxe en exclusiviteit.

De inrichting is een mix van historische elegantie en modern comfort, wat een overnachting bijzonder aantrekkelijk maakt. Bovendien is het paleis uitgerust met diverse hoogwaardige restaurants, precies zoals we van een prestigieus hotel mogen verwachten. Zo serveert restaurant Maanya gerechten op een ‘koninklijke manier’, terwijl restaurant Neerangan voornamelijk Indiase maaltijden op de kaart heeft staan. Zo is er voor ieder wat wils in dit classicistische pareltje in Khajuraho.

Een van de suites.
The Oberoi Hotels & Resort

Overnachting moet behoorlijk zakcentje kosten

Net als ieder ander hotel van The Oberoi Group, is het behoorlijk prijzig om in dit paleis te verblijven. Naar verluidt ben je per nacht al snel tussen de € 800 en € 900 kwijt, en dan hebben we nog niet eens rekening gehouden met de bijkomende kosten voor eten en drinken. Enkel de allerrijkste toeristen onder ons kunnen dus genieten van alle pracht en praal die dit schitterende pand te bieden heeft.

Nog een uniek hotel zien? Lees ook: Rondleiding: het luxueuze hotel op Ibiza van voetballer Lionel Messi

Artikel delen
Laukie Klijn

Laukie Klijn

Laukie Klijn studeerde journalistiek en behaalde zijn diploma aan de Schrijversacademie in Utrecht. Hij schrijft het liefst met passie over alles wat met luxe te maken heeft. Mooie auto’s, enorme villa’s, peperdure horloges en jachten van celebrities; alles komt voorbij! Ook houdt hij al het nieuws over de woningmarkt in de gaten en struint hij dagelijks Funda af. Als Laukie zich niet bezighoudt met schrijven, is hij op de golfbaan te vinden.

Alle artikelen van Laukie Klijn