DGTL is de aftrap van het jaar. Het moment waarop je winterjas definitief uitgaat, je zonnebril weer op kan en je lichaam zich herinnert hoe het is om urenlang te dansen op keiharde beats. Als je één festival niet wil missen om je jaar goed te beginnen, dan is het deze.

Eerste namen zetten de toon

De eerste artiesten zijn bekend en het belooft nu al veel goeds. Denk aan Benwa, Camelphat, Jayda G, I Hate Models, DJ Gigola en Gotu Jim. Een line-up die precies laat zien waar DGTL sterk in is: diepe house, strakke techno en genoeg verrassingen om scherp te blijven.

Voor de vrijdag staat op dit moment alleen Armand van Helden aangekondigd en eerlijk: dat is al reden genoeg om die dag te blocken in je agenda. Maar zoals we DGTL kennen, komt er nog een flinke lading topnamen aan. Dit is pas het begin.

Waarom wij nu al uitkijken naar 2026

Als we eerlijk zijn: DGTL 2025 was een van de beste edities ooit. Alles klopte. De energie, de producties, de stages, de mensen. Van de eerste plaat in de middagzon tot de laatste set in het donker – het gevoel dat je daar had, wil je elk jaar weer opnieuw. De grote vraag is nu: gaat 2026 dat overtreffen? Als we de eerste signalen mogen geloven: ja. En hoe.

Tickets: dit wil je nu al regelen

De kaartverkoop voor DGTL 2026 is inmiddels gestart. Perfect moment om je Paasweekend vast te leggen.

  • Dagticket: ideaal als je één specifieke dag wil pakken.
  • Groepstickets: goedkoper uit met je vaste festivalcrew.
  • Weekendpas: voor wie niks wil missen en er volledig in op wil gaan.

De prijzen liggen in lijn met vorige jaren, maar zoals altijd geldt: hoe eerder je erbij bent, hoe beter de prijs. De sale gaat al hard, dus vis niet achter het net. Bezoek de website van DGTL voor meer informatie en de tickets.

DGTL is ieder jaar weer het perfecte startschot van je festivalseizoen. Een plek waar de stadse man samenkomt voor goede muziek, sterke producties en dat eerste echte lentegevoel. Zet ‘m in je agenda. Regel die tickets. En bereid je voor op de vraag die in april weer rondgaat: hoe kan het elk jaar weer zo goed zijn?

In samenwerking met DGTL