Direct naar content
Kyara Grillo
Afbeelding: Instagram / Kyara Grillo

De Amsterdamse Kyara is verkozen tot Playmate van het jaar 2026

Elk jaar is het weer een moment waar menig liefhebber reikhalzend naar uitkijkt: de bekendmaking van de Playmate van het Jaar. Twaalf prachtige vrouwen sierden het afgelopen jaar de pagina’s van Playboy, maar uiteindelijk kan er maar één de kroon pakken. 2026 stelt niet teleur.

Wie is Kyara Grillo?

De grote winnaar van dit jaar is niemand minder dan Kyara Grillo, beter bekend als Kiki. De Amsterdamse verschijning werd eerder al geïntroduceerd als Miss November, en dat bleek allesbehalve een toevalstreffer. Met haar uitstraling, een mix van girl next door en bombshell, wist ze direct indruk te maken op lezers.

Kyara is niet zomaar een model dat even langskomt waaien. Ze combineert looks met persoonlijkheid: humor, intelligentie en zelfverzekerdheid worden vaak genoemd als haar grootste pluspunten. Het is precies die combinatie die haar onderscheidt van de rest. Geen standaardplaatje, maar iemand die blijft hangen.

Bewust privé op Instagram

Waar veel modellen hun hele leven delen op social media, kiest Kyara bewust een andere route. Haar Instagram-account is namelijk privé. In een tijd waarin zichtbaarheid alles lijkt te zijn, is dat een opvallende keuze.

Maar misschien juist daarom zo sterk. Het creëert mysterie en houdt de focus op waar het echt om draait: haar werk en uitstraling, niet de dagelijkse ruis. In een wereld vol overexposure is Kyara’s aanpak verfrissend, en blijkbaar werkt het.

Playmate van het Jaar 2026: wat betekent dat?

Met maar liefst 29% van de stemmen liet Kyara de concurrentie achter zich en mag ze zich officieel Playmate van het Jaar 2026 noemen. Een titel die binnen de wereld van Playboy niet zomaar iets is. Het betekent erkenning van zowel het publiek als het merk zelf: jij bent hét gezicht van het jaar.

Daar horen natuurlijk perks bij. Zo wint Kyara een exclusieve covershoot die later dit jaar in Playboy verschijnt, een moment waarop haar ster alleen maar verder zal rijzen. Daarnaast opent de titel deuren binnen de modellenwereld en daarbuiten. Het is vaak de springplank naar grotere kansen.

Bekijk hieronder de Playmate van het Jaar 2026. Foto’s zijn gemaakt door Amanda Elise:

Kyara Grillo op de cover
Playboy / amandaelisek
Kiki's debuut cover
Playboy / amandaelisek
Kyara op de cover
Playboy / amandaelisek
Double Trouble cover
Playboy / amandaelisek

Lees ook: Zó dan: zangeres Karol G imponeert met pikante Playboy-fotoshoot

Artikel delen
Djem Smit

Djem Smit

Als student journalistiek zet Djem zich in voor het schrijven van interessante en relevante verhalen. Met een brede interesse in sport, muziek en technologie voelt hij zich bij MAN MAN als een vis in het water. Of het nu gaat om sportprestaties of nieuwe muziek, hij duikt er als beginnend journalist vol overgave in om lezers te informeren en te inspireren.

Alle artikelen van Djem Smit