Woning van Donyell Malen staat te koop op Funda: ‘voormalige frisdrankfabriek’ kost €1.800.000,-
Donyell Malen, bekend als een van de beste voetballers van Nederland, heeft zijn unieke woning in Amsterdam op Funda gezet. Ondanks alle luxe waarover het pand beschikt, hoeft hij het dus niet langer in zijn vastgoedportefeuille te hebben. Dat vormt dus een uitzonderlijke kans voor huizenkopers met een goede stijl en een behoorlijke bankrekening. Donyell Malen heeft het indrukwekkende huis namelijk niet voor een appel en een ei in de etalage gezet. Dat is ook wel begrijpelijk, want het pand is niet alleen prachtig, maar beschikt ook nog over een rijke geschiedenis. Wij geven een korte rondleiding.
Dit is de luxueuze woning van Donyell Malen
Voetballer Donyell Malen heeft zijn indrukwekkende appartement in Amsterdam in de verkoop gezet op Funda. Het is geen gewoon appartement, maar een design-loft van ruim 208 vierkante meter groot, gelegen in een karakteristiek gebouw dat over een rijke geschiedenis beschikt. “Deze industriële ruimte is namelijk een voormalige frisdrankfabriek“, zo laat de makelaar weten via Funda. Dankzij diverse verbouwingen gaat het pand tegenwoordig echter door het leven als particuliere woning. “De materiaalkeuze, de op maat gemaakte elementen en het verfijnde kleurpalet creëren een beleving van rust en geborgenheid.”
Aan pracht en praal is er al met al geen gebrek, dus het is geen wonder dat Donyell Malen deze woning in 2020 kocht voor maar liefst € 1.650.000. Dat is niet misselijk, maar de voetballer liet er zelfs een nóg hogere hypotheek op vestigen, dat laat Bekende Buren weten. Naar verluidt gaat het om een geldbedrag van om en nabij de € 1,9 miljoen, wat dus een respectievelijke € 250.000 bovenop de koopsom is. Zo toont de voormalige PSV’er aan dat hij niet alleen over een uitmuntende woonsmaak beschikt, maar ook over een nogal riant inkomen.

Lees ook: Voormalig Ajax-voetballer in grote problemen: justitie veilt Amsterdamse woning
Luxueuze living met een hoogwaardige afwerking
Goed, het is best verrassend dat Donyell Malen van deze woning in Amsterdam af wil, want aan de binnenzijde is een heuse wereld van luxe terug te vinden. Neem bijvoorbeeld de waanzinnige living, alwaar vooral de opmerkelijke kroonluchter achteloos de aandacht weet te trekken. Verder is er rekening gehouden met een comfortabele ligbank en een op maat gemaakte, kamerhoge kast. Riante raampartijen bieden vanuit dit deel van het huis tevens indrukwekkende uitzichten over de stad, precies zoals je van een peperduur appartement in het centrum van Amsterdam mag verwachten.
Aangrenzend zijn de moderne woonkeuken en eetruimte geplaatst, die evengoed doorspekt zijn met exclusiviteit. De enorme keukenbladen zijn gemaakt van marmer en stralen daardoor absolute charme uit. Heel mooi, maar daar houdt alle schoonheid van de woning van Donyell Malen nog lang niet op. Zo is er een futuristische overloop gerealiseerd, waarop een extra zitruimte is ingericht. Vanaf de luxe stoelen aldaar kijk je dus zowel uit over de woonkeuken als over de bruisende straten van de Nederlandse hoofdstad.

“Een besloten vleugel met rustgevende uitstraling“
Als klap op de vuurpijl is de woning van Donyell Malen uitgerust met een tweetal slaapkamers, waarvan vooral het grote exemplaar erg imponerend is. “Aan de stille achterzijde van het object ligt de hoofdsuite, een besloten vleugel met rustgevende uitstraling“, aldus de makelaar. “Deze slaapkamer is riant, uitgevoerd in zachte tonen en voorzien van airconditioning en een wandbreed raam met verduisterende gordijnen.” Uiteraard mogen ook de en suite inloopkast en badkamer beslist niet ontbreken. Dit vertrek is voorzien van zwarte inbouwkranen, een royaal ligbad en een dubbele wastafel.
Al deze weelderigheid heeft Donyell Malen ervan overtuigd om de woning voor een fiks zakcentje aan de man te brengen via Funda. Op dit moment prijkt er namelijk een schrikbarende € 1,8 miljoen op het prijskaartje. Zie hieronder een aantal extra foto’s van het unieke stulpje:



Meer unieke Funda-huizen zien? Lees ook: Te koop op Funda: oude badkuipenfabriek is omgetoverd tot stijlvolle loftwoning met dakterras