Slimme marketing: Beyoncé trekt met haar curves de aandacht in nieuwe reclame van Levi’s
Beyoncé showt haar mooie figuur in de nieuwe reclame van het jeans-merk Levi's. De zangeres, met 312 miljoen Instagram-volgers, laat op het sociale media platform zien over curves te beschikken. Slimme marketing van Levi's, zullen we maar zeggen.
Beyoncé schittert wederom in campagne van Levi’s
Levi’s® lanceert samen met Beyoncé Pool Hall, het tweede hoofdstuk van de REIMAGINE-campagne. In deze nieuwe film schittert Beyoncé in een iconische denim-on-denim look, die de tijdloze veelzijdigheid van jeans benadrukt.
Na het succes van Launderette blaast Pool Hall de legendarische Levi’s®-reclame uit 1991 nieuw leven in. Onder regie van GRAMMY-winnaar Melina Matsoukas neemt Beyoncé het op tegen Timothy Olyphant in een spannend potje pool. Beyonce liet zichzelf al eerder zien op Instagram. Bekijk de korte video van Levi’s hieronder:
Dit bericht op Instagram bekijken
WK–winactie
Maak je klaar voor het WK en win nog vóór de aftrap! Speel mee en maak kans op een voetbalreis naar Valencia, BBQ, 4K LED TV, Motorola Fold Phone en nog veel meer!