
Isle of Man TT: de documentaire over de gevaarlijkste race ter wereld
Isle of Man TT is ‘s werelds gevaarlijkste en meest spectaculaire motorrace. De strijd waarin deelnemers het uiterste van zichzelf en hun voertuigen vragen, heeft al meer dan 140 levens gekost sinds de oprichting in 1907. Dat is ook niet zo gek wanneer je bedenkt dat de gemiddelde snelheid 210 km/h is en coureurs topsnelheden behalen van over de 320 km/h. Dit zijn bizarre snelheden waarin je jouw voertuig soms gewoonweg niet onder controle kunt houden.
Indrukwekkende beelden van ‘s werelds gevaarlijkste motorrace
Filmproducent Chris Kippenberger en zijn team produceerden onlangs een schitterende documentaire over de race, die gehouden wordt op een klein eilandje tussen Ierland en Engeland in.
De documentaire is gratis in deze link te bekijken met adds en voor Amazon prime gebruikers uiteraard zonder. De 20 minuten durende docu is jouw tijd zeker waard, want hij zit vol met spannende beelden van zowel de coureurs als van de toeschouwer zijn perspectief. De documentaire is een mooie ode aan de organisatie en de deelnemers van Isle of Man TT.