
Emily Ratajkowski laat je met deze shoot verlangen naar de zomer
Emily Ratajkowski heeft weer eens van zich laten horen, eigenlijk vooral van zich laten zien. In deze fotoshoot voor haar eigen swimsuit merk schittert zij voor de camera. Dat leverde natuurlijk prachtige beelden op.
Nieuwe collectie swimwear
De nieuwe collectie van de bikinilijn Inamorata is onlangs verschenen. De bikini’s zijn leuk en aardig, maar waar wij kijken vooral naar Emily Ratajkowski. In deze fotoshoot wordt zij geassisteerd door een klassieke Mercedes-Benz, een mooi zwembad een modern huis. Wij krijgen bij het zien van de foto’s al zin in de zomer. Jullie ook?
Emily is een vrouw met vele kwaliteiten. Al haar prachtige kenmerken maken haar één van de aantrekkelijkste vrouwen op de aardbol. Een ander swimwear merk is Boutine LA en zij laten jou de prachtigste billen zien.