De Audi RS6 Mansory van Franck Ribéry
Een Audi RS6 Mansory, in samenwerking met topvoetballer Franck Ribéry ontwikkeld, steelt achteloos de show bij de Nederlandse autodealer C Gallery Exclusive. Het is niet zomaar een sportieve stationwagen, maar een heus verzamelobject. En nee, dat is niet alleen te danken aan de super-de-luxe aanpassingen die Mansory uitvoerde. Zo zou Frank Ribéry zelf namelijk daadwerkelijk in deze getunede Audi RS6 hebben gereden.
Dat is ook niet zo verwonderlijk, want de wagen is een lust voor het oog. Het exterieur is doorspekt met aerodynamische elementen, veelal vervaardigd uit carbon. Ook is er rekening gehouden met lichtmetalen velgen, knaloranje remklauwen, een subtiele spoiler en vier extreme uitlaten. Wauw!

Lees ook: Hoe een Audi A1 voor Elton John ineens bakken met geld waard werd
“Premium materialen en sportieve details”
Ook aan de binnenzijde van deze Audi RS6 Mansory heeft Franck Ribéry de nodige pracht en praal laten aanbrengen Neem bijvoorbeeld de comfortabele sportstoelen, het hoogwaardige dashboard en het van carbon gemaakte stuur met schakelflippers. Bovendien zijn diverse details van Alcantara gemaakt, wat zorgt voor een luxe en exclusieve uitstraling.
“Binnenin wacht een ambiance van high-end raffinement”, zo laat de in Noord-Holland gevestigde autoverkoper weten. “Premium materialen, sportieve details en een perfecte harmonie tussen comfort en agressie maken iedere rit tot een ervaring.” Zo is de voormalige Audi RS6 Mansory van Franck Ribéry niet alleen sportief, maar ook comfortabel.

Snelle stationwagen moet € 259.995,- kosten
Goed, onder de motorkap van de Audi RS6 Mansory heeft Franck Ribéry een 780 pk sterke motor laten leggen. Met zo’n vermogen kan de Duitse stationwagen zich gemakkelijk meten met snelle sportwagens, hoewel de topsnelheid elektronisch begrensd is op om en nabij de 250 km/u.
Voor zo’n exclusieve auto dien je natuurlijk ook diep in de buidel te tasten. De door Franck Ribéry ontworpen Audi RS6 Mansory staat op dit moment namelijk te koop voor maar liefst € 259.995. Dat is niet niks, maar desondanks zal de wagen naar verwachting snel een kersverse eigenaar vinden.

Nog een super-de-luxe auto zien? Lees ook: Toyota onthult ultraluxe, nieuwe auto en gaat de strijd aan met o.a. Rolls-Royce & Bentley