Tommy Hilfiger baas zet z’n huis te koop en wij snappen niet waarom
In Amsterdam zijn vele toffe grachtenpanden te vinden. Maar dit is toch echt wel een uitblinker: Het grachtenpand van Daniel Grieder, de CEO van Tommy Hilfiger. Dit opmerkelijke pand is niet bepaald een koopje, het kost maar liefst 4 miljoen euro!
Grieder heeft zichzelf goed verwend met de woning aan de Prinsengracht, wat niet bepaald een nederig stulpje is. In 2011 betaalde hij er zelf ongeveer 2,8 miljoen euro voor, hoogstwaarschijnlijk exclusief de renovatiekosten van Flow Works. De woning heeft maar liefst een oppervlakte van 335 m², beschikt over 3 slaapkamers met ieder een eigen badkamer en heeft een tuintje van pakweg 40m². Een zeer opvallend puntje: stel je besluit de 4 miljoen euro af te tikken, bij dit bedrag is geen parkeerplaats inbegrepen.
Bron: Funda
Laatste kans: WK–winactie
Maak je klaar voor het WK en win nog vóór de aftrap! Speel mee en maak kans op een voetbalreis naar Valencia, BBQ, 4K LED TV, Motorola Fold Phone en nog veel meer!





