Direct naar content
horlogecollectie steve harvey

De imposante horlogecollectie van Amerikaanse presentator Steve Harvey

Dankzij zijn werkzaamheden als acteur, komiek en presentator heeft Steve Harvey een torenhoog vermogen bij elkaar gesprokkeld. Het is daarom niet verrassend dat de Amerikaan een riante horlogecollectie heeft weten te realiseren. Deze hoogwaardige collectie bevat klokjes van merken als Rolex, Richard Mille en Patek Philippe, waar de presentator wel degelijk diep voor in de buidel heeft moeten tasten. Sommige uurwerken beschikken immers over een waarde van meerdere tonnen. Tja, kennelijk heeft hij er een aardig zakcentje voor over om met de meest zeldzame horloges ter wereld te pronken. Wij zochten uit welke klokjes er allemaal in de horlogecollectie van Steve Harvey zitten.

Door Laukie Klijn

De riante horlogecollectie van presentator Steve Harvey

Laten we beginnen bij het minst kostbare uurwerk uit de horlogecollectie van Steve Harvey: een geelgouden Rolex Day-Date. Nee, het betreft niet zomaar een Day-Date, maar een exemplaar met een zeer bijzondere wijzerplaat. De uurmarkeringen zijn namelijk geen getallen, maar witte diamanten. Bovendien is de bezel rondom volledig voorzien van diamanten, waardoor het klokje moeiteloos de aandacht weet te trekken. De combinatie van de geelgouden horlogeband, de witte diamanten en de zwarte wijzerplaat is immers luxueus en opvallend tegelijk. De diameter van de horlogekast, 40 millimeter, laat blijken dat het om een van de nieuwere modellen van Rolex gaat. Hoewel het klokje lastig te verkrijgen is, zou de plaatselijke Rolex-dealer deze Day-Date dus wel in de schappen hebben liggen. Op het prijskaartje pronkt echter een geldbedrag van maar liefst 69.300 euro. Een aardig zakcentje, maar dat wordt moeiteloos overtroffen door Harvey’s Day-Date met rode diamanten. Deze superzeldzame Rolex heeft zijn waarde van richting de 270.000 euro voornamelijk te danken aan zijn unieke wijzerplaat.

horlogecollectie steve harvey
Foto: Rolex

Hoogwaardige uurwerken van Patek Philippe

De Patek Philippe Complications is een felbegeerd model van de Zwitserse horlogefabrikant en mag daarom beslist niet ontbreken in de horlogecollectie van Steve Harvey. Het gaat om een klassiek horloge, dat is voorzien van een leren band en een donkerblauwe wijzerplaat. Net als bij de zojuist genoemde Day-Date, is de bezel voorzien van witte diamanten. Deze Patek heeft echter aanzienlijk meer complicaties en beschikt daardoor over een ingewikkelder uurwerk. Daar heeft Harvey ook flink voor moeten lappen, want het klokje kent een waarde van richting de 153.000 euro. Daarmee is het horloge ongeveer even kostbaar als de andere Complications in de horlogecollectie van Steve Harvey. Deze variant is voorzien van de beroemde ‘World Time’-wijzerplaat. De presentator heeft gekozen voor een exemplaar met een donkergroene band en wijzerplaat. In totaal heeft hij bijna drie ton stukgeslagen aan dit tweetal Patek Philippe Complications. Dat is inderdaad veel geld, maar in vergelijking met het derde horloge van Patek Philippe die Steve Harvey bezit, is dat een spotprijsje. Zo bezit hij een Complications 5271P, een horloge dat over een platina horlogekast en diamanten uurmarkeringen beschikt. Prijskaartje? Ruim 315.000 euro!

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door LUXURY SPOTTERS (@luxury.spotters)

Een kleurrijk polshorloge van Richard Mille

Naast klokjes van Patek Philippe en Rolex, bestaat de horlogecollectie van Steve Harvey uit horloges van het merk Richard Mille. Zo showde hij met een RM-037, een sportief polshorloge dat van top tot teen is ingezet met diamanten. Tja, het mag wel duidelijk zijn dat de presentator gek is van opvallende luxehorloges. Deze Richard Mille heeft hem een dikke 277.000 piek gekost, waarmee het horloge de goedkoopste RM uit de gehele collectie is. Harvey bezit namelijk ook nog een RM65-01, een kleurrijk horloge met open uurwerk waar maar liefst vier ton voor op tafel dient te komen. Daar koop je in Nederland gewoon een huis voor!

Het allerduurste horloge van Steve Harvey

Het grootste pronkstuk uit de horlogecollectie van Steve Harvey is de felbegeerde Rolex Daytona Rainbow. Dit is een van de meest gewilde klokjes van Rolex, waardoor de waarde er beslist niet om liegt. De Daytona van Rolex is sowieso al niet goedkoop, maar kleurrijke, met diamant ingezette bezel maakt de Rainbow wel héél duur. Het horloge heeft de presentator namelijk een indrukwekkende 401.500 euro afgetikt. Enkel de beste klanten van Rolex komen in aanmerking voor dit speciale model, wat betekent dat Steve Harvey op een goed blaadje staat bij het wereldberoemde horlogemerk. Hierdoor is hij, evenals voetballer Zlatan Ibrahimovic, een trotse eigenaar van de Rolex Daytona Rainbow. Dat hebben ze goed voor elkaar!