Direct naar content
Montana en Maxime Meiland
Afbeelding: Instagram Montana Meiland

Montana Meiland verkoopt woning in Noordwijk boven de vraagprijs

De dochter van Martien Meiland, Montana genaamd, heeft haar in Noordwijk gevestigde woning weten te verkopen. De dame bracht het unieke vastgoedobject in mei van dit jaar in de etalage, waarna het direct de nodige aandacht van potentiële kopers wist te trekken. Dat is geen wonder, want zowel de architectuur als de ligging van het pand zijn uitzonderlijk aantrekkelijk. Helaas kan je het optrekje niet meer aan je vastgoedportfolio toevoegen, aangezien Montana Meiland er reeds een heus megabedrag voor heeft weten te vangen. En nee, de winst die ze heeft opgestreken, liegt er heus niet om.

Montana Meiland verkoopt haar woning

De in Noordwijk gevestigde woning die Montana Meiland in 2023 op de kop tikte voor om en nabij de € 685.000, heeft recentelijk een nieuwe eigenaar weten te vinden. De dochter van Martien Meiland liet er een hypotheek op vestigen van maar liefst € 737.500, waarna ze er drie jaar lang woonde. Mei 2026 verscheen het onderkomen wederom in de verkoop, met een aanzienlijk hogere € 789.000 op het prijskaartje, zo meldt Bekende Buren.

Uiteindelijk bracht de koper exact € 804.000 op tafel, wat dus boven verwachtingen was. Gezien de hypotheek die Montana Meiland in 2023 op deze woning liet vestigen, heeft ze een winst een nogal jaloersmakende winst opgestreken à € 66.500. Zo heeft de dame een indrukwekkende beloning overgehouden aan de verkoop van haar Noordwijkse stulpje.

De buitenzijde van de woning van Montana Meiland.
Funda

Lees ook: Mediterraans genieten in de Lage Landen: prachtige strandvilla in Zandvoort verschenen op Funda

Een hoekwoning nabij het strand van Noordwijk

Goed, de nieuwe eigenaar heeft Montana Meiland dus stevig moeten betalen voor deze woning, maar daar staat wel veel pracht en praal tegenover. Om te beginnen is de ligging van het pand, in het hartje van Noordwijk, werkelijk ideaal, vooral gedurende de warme zomerdagen. Binnen enkele minuten begeef je jezelf namelijk op het welbekende strand van de kustplaats.

Geweldig, maar dan hebben we het nog niet eens over het in- en exterieur van het huis zelf gehad. Het gaat om een instapklare hoekwoning van circa 128 vierkante meter, voorzien van een stijlvolle architectuur. In de loop der jaren werd de door Montana Meiland verkochte woning immers keurig onderhouden en gemoderniseerd. Dat is duidelijk zichtbaar aan de uitstekende conditie waar het huis in verkeert.

De living van de door Montana Meiland verkochte woning.
Funda

Een marmeren kookeiland en complete sauna

Ook het interieur van de voormalige woning van Montana Meiland ziet er uitstekend uit. Bij binnenkomst valt direct de ruime woonkamer op, uitgerust met een enorme bank en kamerhoge ramen. Aangrenzend is de keuken terug te vinden. Dit vertrek kenmerkt zich door een kookeiland met marmeren keukenblad en hoogwaardige inbouwapparatuur.

Alsof dat nog niet genoeg is, beschikt de door Montana Meiland verpatste woning over een royale mastersuite met eigen badkamer. Zelfs een heuse sauna, gesitueerd in de garage, mag niet ontbreken. Al met al is het best begrijpelijk dat de dochter van Martien Meiland dit Noordwijkse stulpje met winst heeft verkocht, toch?

De keuken met kookeiland.
Funda
De mastersuite met royaal bed.
Funda
De badkamer met ligbad.
Funda

Nog een unieke woning aan de kust zien? Lees ook: Meest unieke strandvilla van heel Nederland nu te koop op Funda voor € 4.995.000

Laatste kans: WK–winactie

Maak je klaar voor het WK en win nog vóór de aftrap! Speel mee en maak kans op een voetbalreis naar Valencia, BBQ, 4K LED TV, Motorola Fold Phone en nog veel meer!

Artikel delen
Laukie Klijn

Laukie Klijn

Laukie Klijn studeerde journalistiek en behaalde zijn diploma aan de Schrijversacademie in Utrecht. Hij schrijft het liefst met passie over alles wat met luxe te maken heeft. Mooie auto’s, enorme villa’s, peperdure horloges en jachten van celebrities; alles komt voorbij! Ook houdt hij al het nieuws over de woningmarkt in de gaten en struint hij dagelijks Funda af. Als Laukie zich niet bezighoudt met schrijven, is hij op de golfbaan te vinden.

Alle artikelen van Laukie Klijn