Direct naar content
Porsche targa man man

Porsche Targa laat jaren 70 van zijn beste kant zien

Porsche blijft ons verbluffen met de mooiste auto’s. Het was alsof ze bij Porsche voor hadden genomen om alleen maar klassiekers op de markt te brengen. De ogen worden weer als vanouds gestreeld als de volgende Porsche Targa voorbij komt. Deze is in 1968 gemaakt en straalt een en al klasse uit. Met een auto als deze wil je graag naar je werk, een weekend weg of naar je schoonouders toe zolang jij maar achter het stuur zit.    

Door Joris van Velzen

Porsche 911 S Targa

Het lijkt alsof deze Porsche Targa gemaakt is voor een Nederlander met zijn oranjegele kleur. Er is aan alles gedacht. De opvallende buitenkant gaat goed samen met het donkere interieur. De stoelen, het dashboard en de rest van het interieur zijn bekleed met zwart en grijs leder. Het feit dat je met een open dak kan rijden geeft al gelijk een gevoel van vrijheid. Ook al wil je dat misschien nu nog niet, de tijd komt er wel weer aan dat je de wind door je haar wilt voelen. Kijk en geniet van deze nostalgische schoonheid.

Deze Porsche is te bewonderen in het Petersen Automotive museum. Dus als je een vakantie naar Californië gepland hebt staan, ga dan ook zeker hier langs.