Direct naar content
Sylvie Meis

Daar is ze weer! Sylvie Meis showt vol trots nieuwe ALDI-lingerie

De 45-jarige Sylvie Meis blijft ons verbazen met haar indrukwekkende figuur. Ook nu laat ze weer wat van zich horen. Ze poseert namelijk in nieuwe lingerie voor supermarktketen ALDI en dat levert vanzelfsprekend een verbluffend plaatje op.

De carrière van Sylvie Meis

Sylvie Meis werd op 13 april 1978 geboren in het Noord-Brabantse Breda. Ze is bekend als presentatrice, actrice en model. Sylvie is deels van Indische afkomst en groeide op in Zundert. Haar carrière begon in 1997 met een figurantenrol in Goede tijden, Slechte tijden. In 1999 begon ze als presentatrice bij Fox Kids en presenteerde verschillende programma’s, waaronder de Smiths 24 Games en Pokémon Flippo Update.

Sylvie heeft vele prijzen gewonnen, waaronder ‘tv-babe van het jaar’ in 2002 en mooiste vrouw van Nederland volgens FHM in 2003. Een indrukwekkend cv, maar Sylvie kennen we vooral toch ook als de ex-vrouw van voetballer Rafael van der Vaart, en Sylvie’s daaruit voortgevloeide vermeende voorliefde voor miljonairs. Zo stapte ze in 2020 korte tijd in het huwelijksbootje met de Duitse miljonair Niclas Castello, en sinds kort is ze samen met een andere miljonair, Wim Beelen. Hij heeft een geschat vermogen van € 155 miljoen.

Sylvie poseert vol trots met nieuwe lingerie voor ALDI

Sylvie wordt bovenal gekenmerkt door haar indrukwekkende figuur. Iets wat menigeen in de smaak valt: ze heeft 1,4 miljoen volgers op Instagram. Met die volgers deelt ze nu een gewaagde foto, waarop ze poseert met door haar zelf ontworpen lingerie voor supermarktketen ALDI. Bekijk de foto hieronder.

Sylvie Meis
Via Instagram: @sylviemeis

Artikel delen
Cas Zeeman

Cas Zeeman

Cas begon zijn carrière bij Hi Label eind 2022 als redactiestagiair, waarna hij nog een tijd als gastredacteur fungeerde, alvorens hij sinds november 2023 de scepter zwaait over de website van Pure Luxe. Schrijft over alles wat met luxe te maken heeft, zoals exclusieve horloges, megalomane jachten, de meest in het oog springende villa's, omstreden zakendeals en alles waar ook maar een motor in zit, voortvloeiend uit de drang om alles tot op de bodem uit te zoeken. In zijn vrije tijd mist hij geen enkele voetbalwedstrijd, luistert hij onafgebroken naar muziek uit de topjaren '60 en '70 en probeert hij zoveel mogelijk te reizen.

Alle artikelen van Cas Zeeman