Op zaterdag 21 juni – de langste dag van het jaar – wordt de Ring A10 voor één keer autovrij. Vijftien kilometer asfalt verandert in het decor van een groots stadsfeest ter ere van het 750-jarig bestaan van Amsterdam. Een dag vol muziek, kunst, dans, sport, eten, drinken én… Uber Arrow. Let’s go!

De Uber Arrow bakfiets taxi
Uber / Urban Arrow

In een unieke samenwerking bundelen Uber en Urban Arrow hun krachten voor een innovatieve, duurzame en vrolijke primeur: Uber Arrow, een elektrische bakfiets-taxi die je comfortabel, snel én gratis met een glimlach van halte naar halte brengt. Uber en Urban Arrow zijn niet meer weg te denken uit Amsterdam, dus nu ook niet tijdens dit grote feest. De eenmalige samenwerking biedt naast plezier ook een van de weinige manieren om je te verplaatsen op de Ring. Stap in en geniet van een unieke rit, de sfeer van en de uitzichten op dit eenmalige festival.

▼ scroll verder ▼

Je hoeft je niet vooraf aan te melden, maar kunt simpelweg opstappen bij afslag Bos en Lommer (S104). Daar bevindt zich een Uber Arrow-standplaats, waar je in de bakfiets kunt stappen en van locatie A naar B (of B naar A) wordt gebracht. Bij elke halte is er gelegenheid voor een fotomoment. Daarnaast is er ruimte om te genieten van een drankje en muziek, verzorgd door de fiets-DJ/bartender die op de route voor de nodige hitjes zorgt.

Details:

  • Datum: 21 juni 2025
  • Tijd: 11.00 uur – 18.00 uur
  • Opstaplocatie: afslag Bos en Lommer (S104)