Direct naar content
Horloge Christiano Ronaldo MAN MAN

Cristiano Ronaldo steelt de show met een horloge van $2 miljoen

Het is vanavond weer tijd voor Champions League-wedstrijden en naast Nederlandse inbreng is er veel aandacht voor de topper Manchester United- Juventus. Dit houdt in dat de Portugese superster, Cristiano Ronaldo, terugkeert op Old Trafford om het op te nemen tegen zijn oude liefde. Tijdens de persconferentie verscheen Cristiano Ronaldo met een wel heel extravagant horloge om zijn pols. Eentje die hij maar al te graag liet zien.

Door Joris van Velzen

Cristiano Ronaldo showt horloge van $2 miljoen

Via de mannen van Pure Luxe zien we hoe de ster al ver voor de wedstrijd de show weet te stelen. Voorafgaand aan wedstrijden worden spelers en coaches vaak blootgesteld aan journalistieke vragenvuren. Door de recente transfer naar Juventus en zijn rijke geschiedenis bij United kon Ronaldo bij deze persconferentie niet ontbreken. Waar hij normaal mensen versteld doet staan met zijn kwaliteiten op het veld, stal hij dit keer alvast de show tijdens de persconferentie met zijn Jacob & Co. Caviar Tourbillon. Het horloge van $2 miljoen schittert bij het minste beetje licht dankzij de 424 witte diamanten.

Horloge Christiano Ronaldo MAN MAN

De voetballer is al sinds 2013 ambassadeur van het merk. Echter staat het merk niet per se bekend om hun extravagante exemplaren. We zien Ronaldo dan ook wel vaker lopen met een Jacob & co. horloge, maar nog nooit met zo een als deze.

Horloge Christiano Ronaldo MAN MAN Horloge Christiano Ronaldo MAN MAN

Nu lopen sterren wel vaker met extravagante horloges rond. Hier zie je namelijk Drake zijn bizarre en exotisch horloge van $750.000 showen.